Najnowsze wiadomości

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 sierpnia 2020 r.

  1. Z racji I niedzieli miesiąca odprawiamy adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie po każdej Mszy św.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msze św. tylko o godz. 7.00 rano i wieczorem o godz. 18.00. Okazja do skorzystania z sakramentu pokuty będzie w piątek od godz. 16.30. Odwiedzimy również chorych w ustalonych terminach. Z racji I piątku miesiąca kancelaria będzie nieczynna.
  3. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę, która weźmie udział w Mszy św. koncelebrowanej z ks. Arcybiskupem i pielgrzymami na Szczycie Jasnogórskim wyjedzie we wtorek, 11 sierpnia o godz. 7.00 rano sprzed Domu Parafialnego. Zapisy z wpłatą 30 zł są przyjmowane po Mszach św. w zakrystii.
  4. W miesiącach wakacyjnych zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.
  5. Rodzina Kolpinga zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Kurs opiekuna osoby starszej”. Szkolenie rozpocznie się we wrześniu, a zajęcia będą się odbywały w soboty, w Domu Parafialnym. Kolping zapewnia wszystkie materiały szkoleniowe oraz posiłek w trakcie zajęć. Na zakończenie uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres mailowy lub numer telefonu dostępny w zakrystii (mail: nbkrakow@kolping.pl; tel. 500 077 959).
  6. W kalendarzu liturgicznym nadchodzącego tygodnia:
  • wtorek: wsp. św. Jana Marii Vianneya, prezbitera;
  • czwartek: Święto Przemienienia Pańskiego;
  • sobota: wsp. św. Dominika, prezbitera.

 

 

Z naszej wspólnoty odeszła do Pana:
+ Zenona Kowalczuk, l. 89, zam. ul. Aleksandry 9.

Dobry Jezu, a nasz Panie…