Najnowsze wiadomości

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 5 lipca 2020 r.

 1. Z racji I niedzieli miesiąca odprawiamy adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie po każdej Mszy św.
 2. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym Msze św. w dni powszednie są odprawiane tylko o godz. 7.00 rano i o godz. 18.00 wieczorem. Nie ma również niedzielnych Mszy św. o godz. 12.30. Okazja do spowiedzi w dni powszednie rano i wieczorem pół godziny przed Mszą św.
 3. Kancelaria parafialna podczas wakacji jest czynna we wtorki, czwartki i piątki popołudniu od godz. 16.00 do 17.00 oraz w soboty od godz. 8.00 do 9.00. Informacje związane z Biurem Parafialnym i Wspólnotą Fundatorów Katakumb można uzyskać pod numerem telefonu dostępnym w zakładce „Informacje ogólne” na stronie internetowej naszej parafii.
 4. W lipcu i sierpniu wypominki roczne z godz. 12.30 będą odczytywane przed Mszą św. o godz. 11.00.
 5. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje wyjazd na XXIX Ogólnopolską Pielgrzymkę Rodzin Radia Maryja do Częstochowy w sobotę, 11 lipca br. Wyjazd o godz. 8.00 rano sprzed Domu Parafialnego. Powrót ok. godz. 21.00. Zapisy z wpłatą 30 zł w zakrystii po Mszach św. Wszyscy uczestnicy pielgrzymki autokarowej zobowiązani są do posiadania maseczek.
 6. W dniu dzisiejszym po Mszach św., zgodnie z poleceniem Ks. Abpa Marka Jędraszewskiego zbierane są ofiary do puszek, które będą przeznaczone na pomoc poszkodowanym w wyniku zalań i podtopień po ostatnich ulewach.
 7. Rodzina Kolpinga organizuje bezpłatne zajęcia nordic walking dla osób w wieku 60+. Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 6 lipca. Zbiórka o godz. 18.00 przed Domem Parafialnym.
 8. W kalendarzu liturgicznym nadchodzącego tygodnia:
 • poniedziałek: wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
 • środa: wsp. św. Jana z Dukli, prezbitera;
 • sobota: Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.