Najnowsze wiadomości

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ZWYKŁA ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO 2 lutego 2020 r.

  1. Z racji I niedzieli miesiąca odprawiamy adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie po każdej Mszy św.
  2. Dzisiaj przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Obchodzimy także XXIV Dzień Życia Konsekrowanego.
  3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Wszystkim, którzy przyjęli kapłanów serdecznie dziękujemy. Doceniamy troskę i wszelkie sugestie związane z życiem wspólnoty parafialnej. Dziękujemy za ofiary złożone przy okazji kolędy, które jak co roku w dużym stopniu przeznaczone zostaną na potrzeby związane z inwestycjami parafialnymi, funduszem na rzecz księży chorych, a także na doroczne opłaty na kurię i seminarium.
  4. W związku z trwającymi feriami zimowymi nie odbędą się zaplanowane na 3 i 4 lutego spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  5. W pierwszy piątek Msze św. z Komunią wynagradzającą Najświętszemu Sercu Pana Jezusa: 6.30, 7.00, 9.00 (dla seniorów), 16.30, 18.00 i 19.30. Spowiedź św. w godz. 6.30 – 7.30 i od 15.30 do 19.30. Odwiedzimy również chorych w ustalonych terminach.
  6. Zapraszamy na turnus wypoczynkowo – rehabilitacyjny dla seniorów z wnukami w Mrzeżynie – Sus od 5 do 19 września br. Szczegóły w „Naszej Familii”.
  7. W kalendarzu liturgicznym nadchodzącego tygodnia:
  •  środa: wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy;
  •  czwartek: wsp. świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

 

 

Z naszej wspólnoty odeszła do Pana:
+ Maria Dyrga, l. 93, zam. ul. Aleksandry 25.

Dobry Jezu, a nasz Panie…