Najnowsze wiadomości

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ZWYKŁA 26 stycznia 2020 r.

  1. Wyrażamy serdeczne „Bóg zapłać” dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy wzięli udział w IX Koncercie Bożonarodzeniowym.
  2. W pierwszą sobotę miesiąca – 1 lutego zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które zostanie odprawione o godz. 16.30.
  3. W przyszłą niedzielę, 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Obchodzimy w tym dniu XXIV Dzień Życia Konsekrowanego. Przynosimy do kościoła świece, które powinny mieć osłonkę zabezpieczającą przed wylaniem wosku.
  4. Dzieciom i młodzieży życzymy udanych ferii, a nauczycielom zasłużonego wypoczynku. Niech czas wolny będzie też czasem z Bogiem. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, a także prasy katolickiej.
  5. W czasie ferii zimowych Biblioteka Parafialna będzie nieczynna. Zapraszamy ponownie naszych czytelników od 11 lutego.
  6. W dniach od 27 stycznia do 1 lutego na terenie Domu Parafialnego przy naszym Sanktuarium odbędą się warsztaty dla dzieci „Artystyczna Zima 2020”. Dzieci będą brały udział w zajęciach wokalnych, teatralnych, tanecznych i Organizatorem warsztatów jest Mała Akademia Sztuki Luizy Bernatowicz i Sanktuarium Najświętszej Rodziny. Szczegóły na plakatach, na internetowej stronie parafii oraz na ulotkach na stoliku z tyłu kościoła.
  7. W kalendarzu liturgicznym nadchodzącego tygodnia:
  • wtorek: wsp. św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła;
  • piątek: wsp. św. Jana Bosko, prezbitera.

 

Z naszej wspólnoty odeszła do Pana:
+ Maria Bieracka, l. 80, zam. ul. Telimeny 11.

Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

 

 

Plan kolędy w najbliższym tygodniu:

28.01  wtorek:

15.00  Kaimska   wszystkie domy;

Mała Góra 32.